Hrvatski obrazovni portal za učitelje razredne nastave

Tablica za upisivanje temperature učenika

| Zbornica uredništvo | Sat razrednika
Članak:

Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja 24.8.2020. izdali su „Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021.“

Obzirom na epidemiološke mjere zaštite od zaraze virusom COVID-19 roditelji/skrbnici imaju obvezu izmjeriti tjelesnu temperaturu djetetu svaki dan prije dolaska u školu, te u slučaju povišene tjelesne temperature ne smiju dovoditi dijete u školu već se javljaju telefonom ravnatelju/ici škole i izabranom pedijatru/liječniku obiteljske medicine radi odluke o testiranju i liječenju djeteta.

Da biste si olakšali svakodnevno praćenje stanja učenika možete ispisati tablice i zalijepiti ih u obavijesnu knjižicu (informativku).

Uspješnu novu i izazovnu nastavnu godinu želi vam vaša Zbornica!

Zbornica
Hrvatski obrazovni portal za učitelje razredne nastave